Lyžařský kurz 8.A+8.B+7.C

....krátká zpravodajství.....

1. den :

Osmé třídy a 7.C zdraví z Nového města u Jáchymova! Dojeli jsme v pořádku a po ubytování hned vyrazili na běžky. Sněhu je spousta!
Na shledanou, 8.AB a 7.C

3. den :

Zdravíme z Nového Města u Jáchymova!

Dny utíkají - ten dnešní, už třetí, jsme strávili na sjezdovkách dopoledne (na Neklidu) a běžkách odpoledne. Sněhu je spousta a stále vytrvale sněží!

Všechny naše družstva (Švédové, Norové a Rakušané) lyžují velice dobře, je to radost je sledovat a běžkují bez remcání a vzpoury. Nejlepším běžkařům ani nestačíme, je to biatlon. Zatím sportujeme v plném počtu, snad nám to vydrží!

Na shledanou!

Poslední den :

Opravdu neradi se zítra budeme loučit se sněhem! Dnes jsme si naposledy zalyžovali a zasnowboardovali u sousedů (u Nápravy). Jak je vidět na fotkách, nejoblíbenější volnočasová aktivita je koulování a snowboardisté mají velkou výhodu - improvizované štíty.

Během tohoto týdne jsme tu vystřídali všechna lyžařská střediska a zapracovali na  našem stylu. Včera jsme se na celodenním výletu na běžkách vraceli z Oberwiesenthalu na Boží Dar a domů. Jsme rychlí a neohrožení. Počasí bylo výborné a výhledy nezapomenutelné!

Už nás čekají jen běžecké štafety a potom balíme a uklízíme. Vaše děti jsou moc prima!

V sobotu kolem třetí na shledanou!

S lyžařským SKOL vás zdraví tři M a jedno O.

17-18 lyze 8AB 7C 117-18 lyze 8AB 7C 217-18 lyze 8AB 7C 317-18 lyze 8AB 7C 4