„Rozjezdy pro hvězdy“ ve školní družině

.


V lednu 2018 v rámci našeho družinového projektu „Klíč k hvězdné bráně“ proběhly ve všech odděleních ŠD aktivity zaměřené na toto téma.

Všechna oddělení ŠD navštívila Technickou knihovnu, kde se formou besedy a přednášky všichni seznámili s Tajemným vesmírem, planetami, hvězdami a dalšími zajímavostmi. Malí kuchtíci a kuchtičky v Kroužku vaření připravovali ve školní kuchyňce studené pohoštění na „Hvězdnou párty“. Z papíru si vyrobili košíčky ve tvaru hvězdy a do něj nazdobili s pomocí ovoce a zeleniny „hvězdičkové jednohubky“. 

V rámci výtvarných a pracovních aktivit děti vytvořily výzdobu a přinesly si kostýmy a pomůcky na naši celodružinovou akci „Rozjezdy pro hvězdy“.

Nejdříve v každém oddělení ŠD proběhlo výběrové kolo, kde každý mohl ukázat svůj talent jako tanečnice, sportovec, gymnastka, kouzelník, mim, vypravěč vtipů, herec, zpěvačka, klavírista, flétnistka, recitátorka, atd.

Na naši celodružinovou akci „Rozjezdy pro hvězdy“ postoupilo 20 nejlepších čísel našich talentů. Akce proběhla odpoledne 25.1.2018 v aule naší školy a byla SUPER!!!!

Již se těšíme na další akci a to na Masopustní průvod v únoru 2018.

 

vstup do fotogalerie zde                      napsala Eva Koucká