Cesta školní družiny pohádkovým lesem

„Strašidla už skáčou v lese, když jste hodní, nebojte se! To si s vámi chtějí hrát, nebaví je v křoví stát.“

Dne 21. 3.2018 odpoledne na zahradě „Na Kocínce“ uspořádala školní družina v rámci projektu „Klíč k pohádkové říši“ celodružinovou akci plnou soutěží a her „Cesta pohádkovým lesem“.

Kašpárek zazvonil na zvoneček a naše cesta lesem začala!

Na 11 stanovištích stály pohádkové postavičky jako např. vodník, hejkal, princezna, černokněžník, skřítek, čert, kočka, čarodějnice, kovboj nebo pirát a vydávaly pohádkové obrázky. Za splnění úkolů na každém stanovišti děti získaly obrázek pohádkové bytosti. Za obrázky si mohly na konci své cesty pohádkovým lesem vybrat z truhly sladkou odměnu.

Počasí se nám vydařilo. Děti prožily krásný slunečný den plný zábavy a soutěžení a již se těší na další akci naší družiny!

napsala Eva Koucká

fotogalerii otevřete zde