Obvodní kolo v plavání 2018

Ve středu 3. října se konalo v bazénu ČZU Suchdol obvodní kolo v plavání.

Obsadili jsme všechny čtyři kategorie. Bohužel se ráno těsně před odchodem na soutěž udělalo nevolno Štěpánu Bubeníkovi, takže družstvo mladších žáků nakonec startovalo v neúplné sestavě.

Největšího úspěchu dosáhly mladší žákyně. Své disciplíny vyhrály Kačka Šilhánová - 50m znak a také Viky Sujová – 25m motýlek. Druhé místo vybojovala Eliška Kočová na 50m kraul. Děvčata rovněž vyhrála polohovou štafetu 4 x 25m i štafetu 6 x 50m volný způsob. Mladší žákyně tak postoupily do městského kola.

Dílčích úspěchů dosáhli na 25m motýlek David Šilhán – 2.místo v kategorii mladších žáků, na 50m prsa Anička Svobodová – 3.místo a na 50m znak Klára Šaljic´- 3.místo v kategorii starších žákyň a na 50m prsa také Vašek Akrman – 3.místo v kategorii starších žáků.

Blahopřejeme !!!

fotografie otevřete zde                 napsal Petr Korecký