Informace pro rodiče žáků 1.- 4. ročníku

Vážení rodiče, třídní učitelé rozdají v pondělí 10.6. žákům 1. - 4. ročníku anotace nabízených volitelných předmětů na příští školní rok v papírové podobě.
Stejnou nabídku máte pro jistotu přiloženu v příloze emailu (1x pro budoucí 2.+ 3. ročník a 1x pro budoucí 4.+ 5. ročník).

Každý žák bude mít 1 hodinu týdně.

Pokyny, jak volbu provedete, najdete v dokumentu.

Volba bude přístupna omezenou dobu (data a časy uvedeny v dokumentu), každý předmět má omezený počet míst, pokud se naplní, nebude dále v nabídce.

Žádám tímto všechny rodiče, aby přistoupili k volbě volitelného předmětu zodpovědně.

Kliknutím na tento odkaz https://zsbila.bakalari.cz/bakaweb/next/login.aspx  a zadáním přístupových údajů se dostanete k vyplnění nejjednodušeji.

(Upozornění - aplikace pro mobilní zařízení = tablety a mobily volbu nenabízejí, slouží jen k rychlému náhledu na vybrané moduly systému Bakaláři). V případě potíží technického rázu se obraťte prostřednictvím emailu na mne Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , vždy uveďte své telefonní číslo.

Věřím, že vše proběhne hladce a všichni svou volbu provedete včas.

Jiří Švec, zástupce ředitele