Pohár Věry Čáslavské

18-19 vyhlaseni souteze01Během celého školního roku probíhala na Praze 6 mezi školami sportovní soutěž o Pohár Věry Čáslavské.

Celoročně se soutěžilo ve dvaceti pěti sportech, celkem v sedmdesáti kategoriích. Naše škola se účastnila pouze poloviny soutěží a obsadila mezi osmnácti školami páté místo.

Získali jsme devět vítězství: plavání – ml.žákyně, beachvolejbal – st.žáci a žákyně, Pohár Rozhlasu – ml.žáci, volejbal – st.žáci, atletický 4boj – st.žáci, florbal – st.žáci a ml.děti, šachy – děti z 1.stupně.

Na Úřadě městské části Prahy 6 proběhlo v úterý 25.6. krátké vyhodnocení soutěží, kde nejlepších pět škol získalo krásné poháry, dort, a pak i deset zástupců z řad žáků školy upomínkové předměty. Následovalo i malé občerstvení.

ostatní fotky otevřete zde             napsal Petr Korecký