Výuka žáků 9. ročníku od 11.5. - přihlášku je nutné zaslat nejpozději do 7.5.!

.

Na základě usnesení vlády ČR je možné přihlásit žáka devátého ročníku od 11.5.2020 na výuku za účelem přípravy na přijímací zkoušky. Výuka na ZŠ a MŠ Bílá bude probíhat v rozsahu dvou pracovních dní v týdnu, a to v úterý a ve čtvrtek až do termínu přijímacích zkoušek,

s výjimkou čtvrtku 14.5., kdy v budově školy proběhne zasedání zastupitelstve MČP6 - tento den bude probíhat výuka on-line. (Pokud by se z jakéhokoliv důvodu rozpis měnil, budeme vás informovat)

Výuka v každém z těchto dní bude zahrnovat 4 vyučovací hodiny (2 vyučovací hodiny matematiky a 2 vyučovací hodiny českého jazyka) v dopoledních hodinách, při větším počtu skupin je možná i varianta v brzkých odpoledních hodinách. Záleží na počtu přihlášených dětí. 

Výuka bude začínat v osm hodin, konec bude kolem dvanácté hodiny. Škola bude otevřena od 7:45, žáci tak budou moci chodit přímo do školy, aby se před školou neshlukovali. 

Počítáme s tím, že výuku ČJ a M povedou jejich kmenoví učitelé, se kterými jsme již domluveni. Může ovšem nastat i situace, že některé třídy/skupiny z kapacitních důvodů spojíme. Vše bude opět záviset na počtu přihlášených dětí. 

Rodiče žáků 9.ročníku zašlou přihlášku k výuce e-mailem na adresu pana zástupce Koreckého  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a zároveň v kopii své třídní učitelce. Současně s potvrzením účasti zašlete čestné prohlášení, které je podmínkou účasti dítěte ve výuce (zde).

Zde naleznete i hygienické požadavky pro výuku. Prosím, pečlivě si je pročtěte a své děti vybavte potřebnými věcmi.

Připomínáme, že přihlášení k výuce je možné jen do čtvrtku 7.5.2020. Po rozdělení žáků do skupin již dle pokynů MŠMT nelze složení skupin měnit ani doplňovat. Neváhejte tedy a své odpovědi zasílejte co nejdříve.

Ve dnech výuky je také možné přihlásit dětem obědy ve školní jídelně. Přihlašovat můžete pouze přes e-jídelníček (musíte aktivně přihlásit) 

S pozdravem Martin Molčík, ředitel školy