Informace o vyúčtování kroužků a školní družiny v 2.pololetí tohoto školního roku.

Kroužky:

1) Platbu jsme vzhledem k opatřením pandemie koronaviru upravili na ¼ požadované částky.

2) U žáků 1.- 4.ročníků převedeme zbývající ¾ požadovaných částek na čerpání kroužků v 1.pololetí příštího školního roku 2020/2021. Vztahuje se i na kroužek Our World 3.C, 4.C a 5.C.

3) V případě, že byste s tímto rozhodnutím nesouhlasili a chtěli finanční prostředky vrátit, napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

4) ¾ z plateb automaticky vrátíme žákům 5.ročníků a těm, kteří ze školy odcházejí.

5) Peníze nevracíme za výuku kroužků angličtiny a angličtiny - Akcent v 1.-2.ročnících, výuka probíhá distančně.

Školní družina:

1) Platbu jsme vzhledem k opatřením pandemie koronaviru upravili na ½ požadované částky, což odpovídá období uzavření školy. Jedná se o 500,-Kč.

2) Druhou polovinu 500,-Kč opět převedeme na 1.pololetí příštího školního roku 2020/2021 žákům 1.-2.ročníků.

3) Žákům 3.- 4. ročníků automaticky 500,-Kč vrátíme.

vedení školy