Ročníkové práce proběhly a byly úspěšně obhájeny....

...... i přes koronavirovou absenci žáků ve škole.19-20 rocnikove prace 3

Ročníkové práce jsou na naší škole již několik let výstupním projektem žáků 9. tříd. Vzhledem k současné nestandardní situaci bylo jejich dokončení letos dobrovolné.

O to více oceňujeme žáky 9. C, A. M. Musilovou, P. Hofmana, P. Svobodovou a M. Zema19-20 rocnikove prace 1novou, kteří svoji práci dovedli do zdárného konce a ve středu 17.6. ji před komisí, složenou z vedení školy a svých konzultantů z řad pedagogů, úspěšně obhájili.

Ve svých pracích se věnovali pestrým tématům, Galerii hlavního města Prahy, fotografování digitální zrcadlovkou, vývoji vlaků a stresu jako běžné součásti našeho života.

Jejich poznatky byly zajímavé nejen pro nás, pedagogy, ale doufáme, že byly obohacující zejména pro samotné autory. Nešlo jen o samotnou práci, ale také o získání zkušenosti z její prezentace před publikem. Všichni zúčastnění obstáli se ctí.

19-20 rocnikove prace 2

Zvláštní poděkování patří paní učitelce Kozelkové, koordinátorce ročníkových prací.

zapsala: Olga Jarčíková