SVÁTEK ZVÍŘÁTEK VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Ve středu 24. 2. 2021 odpoledne se sešly děti 1. a 2. tříd na nově opraveném hřišti naší školy, aby trochu oslavily „Masopust“, trochu si zaskotačily, zatančily s hudbou, zahrály si hry se zvířecí tematikou a dokonce i zacvičily s lanem.

Během února si každé oddělení ŠD „Na Kocínce“ vyrábělo různé zvířecí škrabošky na oslavu našeho „Svátku zvířátek“.

Na hřiště jsme přišli již rozděleni po  odděleních, abychom dodrželi „nařízené rozestupy“. Pak postupně každé oddělení procházelo v maskách v průvodu připravenou „Zvířecí chaloupkou“, jednotlivá zvířátka se představila, a pak si šla se svými vychovatelkami podle hudby zatančit a zaskotačit.

20-21 Svatek zviratek 120-21 Svatek zviratek 220-21 Svatek zviratek 320-21 Svatek zviratek 420-21 Svatek zviratek 520-21 Svatek zviratek 620-21 Svatek zviratek 7

Odpoledne se nám vydařilo, počasí bylo krásné, děti se pobavily, zasmály, zahrály si hry a myslíme si , že v tomto „smutném období“ je toto nejdůležitější!

Eva Koucká, vychovatelka ŠD