„Retrohrátky s míčem“ ve školní družině

20-21 SD retrohratky 5V úterý 9. 11. 2021 odpoledne jsme na zahradě „Na Kocínce“ přichystali pro děti naší školní družiny další sportovní akci „Retrohrátky s míčem“.

S dětmi jsme si zahráli trochu již zapomenuté hry z našeho dětství, které většinou neznaly např. „Koťata, „Polévka se vaří“, „Na jelena“, „Školka s míčem“ a velmi zábavná se jim zdála i jedna hra bez míče „Škatulata, batulata hýbejte se!“.

Snažili jsme se obohatit repertoár her ve školní družině a tím zpestřit společně strávené chvíle. Děti se učily vnímat své tělo, zdokonalit koordinaci pohybu i postřeh při házení a chytání míče.

Dětem se odpoledne líbilo, že nechtěly ani s rodiči odejít domů.
20-21 SD retrohratky 120-21 SD retrohratky 220-21 SD retrohratky 320-21 SD retrohratky 4
   Podzimní počasí nám také přálo. Byl krásný slunný den plný společných prožitků, zábavy a legrace. Protože her k vyplnění volného času není nikdy dost, připravujeme pro děti další nabídku her tentokrát v zimním období.

napsala Eva Koucká