Kurz týmové spolupráce 8. tříd

.

22-23 kurz tymove spoluprace 8r 01V úterý 13. 9. se třídy 8. A, 8. B A 8. C vydaly autobusem se svými paními učitelkami do Podhradí u Ledče nad Sázavou.

V ubytovacím zařízení už na nás čekali pan učitel Korecký (vedoucí kurzu), Vinduška, Tůma a pan ředitel Tomčala, kteří pro děti měli naplánované hry na celý pobyt. Hry byly zaměřené na spolupráci mezi žáky napříč třídami, také pomohly novým žákům zapojit se do kolektivu.
22-23 kurz tymove spoluprace 8r 0222-23 kurz tymove spoluprace 8r 0322-23 kurz tymove spoluprace 8r 04

Třídní učitelky si také připravily doprovodný program s názvem "Colours of Bílá" (inspirovaný hudebním festivalem Colours of Ostrava), kdy si žáci vymysleli název kapely a natočili videoklipy, které sklidily velký úspěch.
22-23 kurz tymove spoluprace 8r 0522-23 kurz tymove spoluprace 8r 06

První den se děti ještě stihly vykoupat v krytém bazéně, další dny nám už počasí tolik nepřálo, proto se část aktivit uskutečnila i ve vnitřních prostorech. Díky deštivému počasí se ale dařilo houbám, na které jsme se vydali poslední den před odjezdem. Poté nás čekala cesta vlakem, která proběhla bez komplikací a všichni žáci zdárně dorazili na Hlavní nádraží, kde se opět setkali se svými rodiči.

Napsala Mgr. Melanie Drastilová