PF 2020

Milí žáci, rodiče, přátelé,

přejeme vám krásné a klidné prožití vánočních svátků
a úspěšný vstup do nového roku 2020.

Ať je to pro všechny dobrý rok.

19 20 PF 2020

Vánoce v 5. C a 1. C aneb „Každý páťák má svého prvňáka“

19-20 jarmark 1a5C 1Žáci 5. C a 1.  C navázali na podzim spolupráci, kdy starší žáci pomáhali těm mladším. Poprvé spolu vyrazili na vycházku a měli za úkol o sobě něco zjistit. Začala vznikat první přátelství, prvňáčci viděli ve svých starších kamarádech velké vzory.

Olympiáda v anglickém jazyce

Minulý týden na naší škole proběhlo školní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Soutěžilo se ve dvou kategoriích:

Adventní zájezd do Míšně

19-20 MeissenAdventní čas patří k nejkrásnějším v roce. Jak ho prožívají naši západní sousedé?

Mikulášská nadílka v 1.B

19-20 Mikulas v 1BJak už víme, 5. 12. chodí Mikuláš.

Návštěva Pražského hradu - 1.A a 1.B

19-20 exkurze Prazsky hradV úterý 3. prosince se vydaly děti z 1.A a 1.B se svými učitelkami na exkurzi do reprezentačních prostor Pražského hradu prezidenta republiky.

PŘÍRODNÍ VĚDY nejsou POPELKOU

19-20 PRIRODNI VEDY NEJSOU POPELKOUMálokdo má za koníčka matematiku a fyziku. Když se ale o tyto vědy někdo zajímá, zpravidla to nedokáže dělat polovičatě.

Vánoční výtvarná dílna 30.11.2019

První adventní neděle je tady. Obchody spustily své slevy, davy se vyvalily do ulic, začalo horečnaté shánění dárků, pečení, smýčení, zkrátka panika. Nic z toho se nás, nadšených keramiků, v sobotu 30.11. naštěstí netýkalo.

Pen and Story – máme 1. místo!

19-20 PEN AND STORY 1aJako každoročně se naše škola účastnila kreativního psaní v angličtině v rámci soutěže PEN AND STORY a  vybraní žáci ze 6.A. tvořili v anglickém jazyce zajímavé povídky i krásné komiksy.

Florbalová sobota 16.11.2019

19-20 florbalova sobota 0116. listopadu 2019 jsme uspořádali pro rodiče, jejich děti a kamarády jejich dětí již tradiční florbalovou sobotu.