Den otevřených dveří 2019/2020

Den otevřených dveří barva 800x600Den otevřených dveří se na naší škole uskuteční ve

čtvrtek 5. března 2020

Program dne:

• 8.00 – 11.40 - od první do čtvrté vyučovací hodiny můžete navštívit libovolnou třídu. V hale školy budou vyvěšeny rozvrhy všech tříd, plánek jednotlivých učeben, dále se dozvíte, kteří vyučující budou pravděpodobně učit první třídy v příštím školním roce. Také zde získáte informace o blížícím se Zápisu do prvních tříd. Při pohybu po škole Vás budou doprovázet žáci školy.

• Budete-li mít zájem o rozhovor s učiteli, můžete využít jejich volných hodin.

• 12.00 – 13.00 – máte-li dotazy, otázky, na které jste nenašli odpovědi na webových stránkách školy, máte možnost setkat se s vedením školy. Místo konání – školní knihovna.

• Od 14.00 můžete navštívit oddělení školní družiny.

V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Rádi Vám zodpovíme dotazy týkající se školy a výuky.

Těšíme se na vaši návštěvu!