Školní družina je otevřena od 700 do 745 a od 1140 do 1800 hodin.

Čtyři oddělení ŠD jsou umístěny v ulici Na Kocínce 1 - asi 100 metrů od hlavní budovy školy a pět oddělení je v hlavní budově.
Telefonické spojení:
775 434 349 (Kocínka)
605 734 277 (hlavní budova)

Vychovatelé

Rozdělení oddělení

Na Kocínce - Nytrová, Maxová, Švecová, Skuhrová
                              Hlavní budova - Kunc, Demeterová, Koucká, Mudrová, Nový

Kritéria přijetí

Řád školní družiny

uvolňovací list k mimořádnému odchodu (formulář ke stažení zde)

Kritéria pro přijetí dětí do ŠD

1. Děti samoživitelek, samoživitelů
2. Děti zaměstnaných rodičů
3. Děti rodičů na RD nebo bez zaměstnání (jen pokud bude volné místo)

Pří naplnění kapacity družiny mají přednost děti nižších ročníků. Zařazení žáka do ŠD není nárokové.

Akce ŠD
Pro vstup do aktualit školní družiny klikněte zde