Školní družina je otevřena od 700 do 745 a od 1140 do 1730 hodin.

Čtyři oddělení ŠD jsou umístěny v ulici Na Kocínce 1 - asi 100 metrů od hlavní budovy školy a čtyři oddělení jsou v hlavní budově.
Telefonické spojení:
775 434 349 (Kocínka)
605 734 277 (Hlavní budova)

Vychovatelé

Rozdělení oddělení :

Na Kocínce - Nytrová, Koucká, Švecová, Mudrová
                              Hlavní budova - Kunc, Demeterová, Maxová, Skuhrová

Kritéria pro přijetí dětí do ŠD :

1. Děti samoživitelek, samoživitelů
2. Děti zaměstnaných rodičů
3. Děti rodičů na RD nebo bez zaměstnání (jen pokud bude volné místo)

Při naplnění kapacity družiny mají přednost děti nižších ročníků.

Zařazení žáka do ŠD není nárokové.

Dokumenty ke stažení :

Řád školní družiny otevřete zde

Uvolňovací list k mimořádnému odchodu otevřete zde