Stránka třídy 2.A

Na této stránce naleznete informace týkající se třídy 2.A

—————————————————————————————————————————

Milí rodiče a přátelé naší třídy. Prázdniny jsou u konce a tak se znovu potkáváme na našich stránkách. Hurá. Hodně štěstí v roce 2018/2019

Sabina Suchá

Nejdříve k organizaci tohoto týdne.

Pondělí = konec po 2.vyuč. hod. tj v 9,40 hod. (Organizační práce, děti si přinesou penál), obědy přihlašují rodiče prostřednictvím webových stránek nebo pomocí čipu v jídelně. Pokud děti nepůjdou do družiny, prosím o lísteček.

Úterý = konec po 4.vyuč. hod. tj. v 11,40 hod. ( děti budou dostávat učebnice a pracovní sešity)

Středa - pátek = vyučování podle rozvrhu včetně volitelných předmětů (rozvrhy děti dostanou)

TV - tepláky, triko, sportovní venkovní obuv, švihadlo a tenisák

VV - stačí doplnit chybějící nebo zničené věci, hlavně lepidlo a černou (klasickou) fixu + složku barevných papírů

Pokud pošlete krabici papírových kapesníků budu moc ráda, loni se nám osvědčily.

_________________________________________________________________________

7.9. 2018

V pondělí 10.9. jedeme do Liboce na pořad " Mletí obilí a pečení chleba." Sejdeme se normálně ve třídě. Děti budou mít batůžky, penál, čip na obědy, svačinu a pití.

Vrátíme se během vyučování.

V úterý 11.9. se ještě nebudou děti děli na ČJ. Rozdělení uděláme společně na třídních schůzkách. Všichni budou tedy končit po 5.vyuč.hod. tj. v 12,35h.

Ve středu 12.9. se konají TŘÍDNÍ SCHŮZKY v 17.hod.

_________________________________________________________________________

25.9. 2018 Jdeme do knihovny. Všechny děti přijdou do školy na 1.vyuč.hod. Konec vyučování pro všechny bude v 12,35hod.

27.9. nás čeká opět tenis.

3.10. vyrážíme na celé dopoledne na prohlídku Pražského hradu = 100,- Kč

11.10. jdeme do divadla Minor na představení Tudle, nudle = 100,- Kč

———————————————————————————————————————————-

Přeji všem klidné prožití Vánočních svátků a šťastný Nový rok.

Sabina Suchá

____________________________________________________________________________

9.1. 2018

Zdravím všechny rodiče v novém roce. Přiblížila se nám doba, kdy musíme začít vybírat zálohu na pobytový kurz.

Hotel Žalý - Benecko  6.-12.5. 2019    cena za pobyt cca 2.820,- Kč + doprava

Zálohu 1.000,- Kč prosím uhraďte na účet školy s variabilní symbolem 434 do 25.1. 2019

uveďte vždy jméno dítěte a třídu, aby byla záloha dobře dohledatelná.

Děkuji za spolupráci S.Suchá