Dejvické divadlo

22-23 navsteva Dejvickeho divadla 2Dne 25. 1. se druhé třídy zúčastnily představení v Dejvickém divadle s názvem Kašpárek domek staví.

Erasmus ve Walesu se vydařil - přidáno video

22-23 Wales 01Našich pět dětí se na jeden týden podívalo v rámci programu Erasmus Plus do Velké Británie za svými vrstevníky.

Severní Dolomity - Lyžování tříd 9.ABC

Před Vánocemi jsme se s našimi žáky z devátých ročníků vypravili na závěrečné lyžařské soustředění, abychom uzavřeli každoroční lyžařské kurzy organizované naší školou. Mnozí s cílem vyzkoušet si první lyžování na velikých horách.

Vážení rodiče, přejeme vám hodně zdraví, štěstí, pohody a úspěchů v novém roce.

Dovolujeme si vás informovat o tom, že zastupitelstvo městské části Praha 6 rozhodlo o pokračování finanční pomoci při zajištění stravování žáků ve školních jídelnách.

Soutěž aerobiku

Dne 12.12.2022 proběhla v ZŠ Věry Čáslavské soutěž aerobiku. Z 21 žákyň reprezentujících naší školu, se jich 11 umístilo ve své věkové kategorii na stupních vítězů (1.-5.místo) a přivezly si nejen medaile a odměny, ale některé z nich i krásné poháry.

Vítězství v přehazované

22-23 prehazovanaV pátek 2. 12. probíhala na ZŠ Emy Destinnové soutěž děvčat v přehazované 6.- 7. ročníků. Soutěže se účastnilo 13 družstev ve čtyřech skupinách. Hrálo se na dva vítězné sety do 15.

Laskavé Vánoce 2022

Ráda bych poděkovala všem, kteří se podíleli na tanečním vystoupení Laskavé Vánoce. Představili se vám žáci prvních, druhých a třetích tříd z kroužku tanec, který probíhá jednou týdně. Dále jste mohli vidět dobrovolníky ze čtvrtých tříd, kteří se bravurně naučili anglické doprovodné písně a vytvořili andělský sbor.