Aktuality

Vyjádření pedagogických a nepedagogických zaměstnanců ZŠ a MŠ Bílá k odvolání Mgr. Martina Molčíka z funkce ředitele školy

Dne 11. 1. 2021 jsme byli statutárními zástupci Městské části Praha 6 seznámeni s rozhodnutím odvolat pana Mgr. Martina Molčíka z funkce ředitele školy a s důvody, pro které tak Městská část Praha 6 učinila. Zároveň jsme byli panem ředitelem Mgr. Martinem Molčíkem informováni, že s odvoláním a se způsobem řešení situace nesouhlasí.
Informaci Rady městské části Prahy 6 bereme na vědomí, nicméně považujeme za důležité vyslovit panu Mgr. Martinu Molčíkovi poděkování.

Kurz geoinformatiky a kartografie pro žáky 9. ročníku

Logo-EUJiž druhým rokem na naší škole probíhá v rámci spolupráce s Katedrou geoinformatiky a kartografie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy (KGK PřF UK) minikurz geoinformatiky a kartografie pro žáky 9. ročníku.

Pen and Story

20-21 pen and storyV prosinci se žáci 7.A mohli zapojit do projektu Pen and Story, který každoročně pořádá DDM PRAHA 6 pro děti, které mají rádi psaní povídek či vytváření komixů v angličtině.

Informace k zahájení výuky od 4. ledna 2021

Sledujte odkaz COVID info vpravo - Aktuálně

PF 2021

Milí žáci, rodiče, přátelé,

přejeme vám krásné a klidné prožití vánočních svátků

a úspěšný vstup do nového roku 2021.

Ať je to pro všechny lepší rok.

20-21 PF

Sláva, máme družinový kalendář na rok 2021!

20-21 kalendar 2V rámci našeho družinového projektu pro školní rok 2020/ 2021 nazvaném „Časostrojem za divy světa od minulosti do současnosti“ jsme ve školní družině během podzimních měsíců cestovali za zajímavými místy a památkami Prahy 6.

Přáníčka pro vojáky

20-21 pranickaTřídy 2.A a 2.B se zapojily do velmi pěkného projektu "Vánoční přání pro naše vojáky", který organizovala Mč Prahy 6.