NG, to jsou dvě písmena, která předškolák pozná. Ale co znamenají, nevědí.

17-18 navsteva MS v NGTo se u nás ve školce změnilo. Teď už víme, že je to Národní galerie,
plná sbírek výtvarného umění.

Náš šestý výlet – východní Čechy

17-18 sesty vyletV sobotu 3.2.2018 jsme podnikli výlet do východních Čech – Pevnosti Dobrošov u Náchoda.

Pokusy z optiky na MFF UK

Ve čtvrtek 1. února jsme byli na pokusech z fyziky na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy v Praze – Troji.

Energetická gramotnost​ aneb bez elektřiny to nejde

Pomocí interaktivní prezentace se žáci devátých tříd seznámili se základními tématy v oblasti energetiky. 17-18 energeticka narocnost

Snowboarďák to je hor pán

Sedmáci si v Krkonoších na Husově boudě vyzkoušeli, jak si užít zimu na lyžích, snowboardu i běžkách.

„Rozjezdy pro hvězdy“ ve školní družině

V lednu 2018 v rámci našeho družinového projektu „Klíč k hvězdné bráně“ proběhly ve všech odděleních ŠD aktivity zaměřené na toto téma.

Sběr papíru - leden 2018

sber papiruV lednu 2018 proběhl opět sběr papíru. V tomto článku najdete informace o množství odevzdaného papíru podle tříd.

Všem dobrovolným sběračům, žákům i rodičům děkujeme!

vedení školy