Aktuality

Dejvické divadlo

.

22-23 navsteva Dejvickeho divadla 2Dne 25. 1. se druhé třídy zúčastnily představení v Dejvickém divadle s názvem Kašpárek domek staví.

Erasmus ve Walesu se vydařil - přidáno video

.

22-23 Wales 01Našich pět dětí se na jeden týden podívalo v rámci programu Erasmus Plus do Velké Británie za svými vrstevníky.

Severní Dolomity - Lyžování tříd 9.ABC

.

Před Vánocemi jsme se s našimi žáky z devátých ročníků vypravili na závěrečné lyžařské soustředění, abychom uzavřeli každoroční lyžařské kurzy organizované naší školou. Mnozí s cílem vyzkoušet si první lyžování na velikých horách.

Vážení rodiče, přejeme vám hodně zdraví, štěstí, pohody a úspěchů v novém roce.

.

Dovolujeme si vás informovat o tom, že zastupitelstvo městské části Praha 6 rozhodlo o pokračování finanční pomoci při zajištění stravování žáků ve školních jídelnách.

Soutěž aerobiku

.

Dne 12.12.2022 proběhla v ZŠ Věry Čáslavské soutěž aerobiku. Z 21 žákyň reprezentujících naší školu, se jich 11 umístilo ve své věkové kategorii na stupních vítězů (1.-5.místo) a přivezly si nejen medaile a odměny, ale některé z nich i krásné poháry.

Vítězství v přehazované

.

22-23 prehazovanaV pátek 2. 12. probíhala na ZŠ Emy Destinnové soutěž děvčat v přehazované 6.- 7. ročníků. Soutěže se účastnilo 13 družstev ve čtyřech skupinách. Hrálo se na dva vítězné sety do 15.

Laskavé Vánoce 2022

.

Ráda bych poděkovala všem, kteří se podíleli na tanečním vystoupení Laskavé Vánoce. Představili se vám žáci prvních, druhých a třetích tříd z kroužku tanec, který probíhá jednou týdně. Dále jste mohli vidět dobrovolníky ze čtvrtých tříd, kteří se bravurně naučili anglické doprovodné písně a vytvořili andělský sbor.