Krásné prázdniny!

12-13 Prázdniny barva-zm

Přejeme všem !

............................. a sejdeme se opět v září 2019.

2. - 9. třídy zahájí školní rok v pondělí 2. 9. 2019 v 8.00 hodin ve svých třídách, všechny tři první třídy se společně setkají ve stejný den v 8.15 hodin před hlavní budovou školy.

Po přivítání prvňáčků si své nové žáky školy odvedou třídní učitelky do tříd.

První školní den jako obvykle nebude delší než dvě vyučovací hodiny, třídní učitelé seznámí žáky s organizací výuky, rozvrhem hodin.

Výdej obědů v pondělí bude probíhat 11.00 - 12.30 hodin.

Pohár Věry Čáslavské

18-19 vyhlaseni souteze01Během celého školního roku probíhala na Praze 6 mezi školami sportovní soutěž o Pohár Věry Čáslavské.

Na Olympiádě dětí a mládeže v Libereckém kraji zářila i žákyně 6.C naší školy

Kateřina Šebrlová.

Sobota na lodích 2019

V sobotu 8. června jsme opět vyrazili na naši oblíbenou řeku Sázavu. Soboty se účastnilo letos 51rodičů, učitelů a žáků naší školy.

Doběhli jsme do cíle charitativního Běhu pro Prahu 6

Letos jsme díky žákům a jejich sponzorům, díky učitelům a rodičům vyběhali neuvěřitelných Kč 247.485,- a naběhali 3.437,2 km.

Sběr papíru - červen 2019

sber papiruV červnu 2019 proběhl opět sběr papíru. V tomto článku najdete informace o množství odevzdaného papíru podle tříd. Všem dobrovolným sběračům, žákům i rodičům děkujeme!

Posíláme pozdrav z Krkonoš!

Dorazili jsme bez problémů. Počasí nám zatím přeje, je příjemně a sluníčko svítí.