Testování páťáků z anglického jazyka

Minulý týden 11. a 12.6. na naší škole proběhlo plošné testování žáků 5. ročníků z anglického jazyka. Testování se zúčastnili všichni naši páťáci a také více než dvacet žáků z jiných škol, kteří měli zájem o studium ve výběrové třídě s rozšířenou výukou anglického jazyka na druhém stupni.

Ročníkové práce proběhly a byly úspěšně obhájeny....

...... i přes koronavirovou absenci žáků ve škole.19-20 rocnikove prace 3

Informace pro žáky a rodiče na období června 2020

Milí žáci, rodiče,

tímto dopisem bychom vás chtěli informovat o výuce v průběhu posledního školního měsíce. Většina informací se bude týkat druhého stupně, ale své si najdou všichni.

Rozdělení žáků budoucích prvních tříd

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, zde se můžete podívat na zařazení dětí do budoucích prvních tříd.

Informace o vyúčtování kroužků a školní družiny v 2.pololetí tohoto školního roku.

Kroužky:

1) Platbu jsme vzhledem k opatřením pandemie koronaviru upravili na ¼ požadované částky.

Přijímací řízení na střední školy 2020

Vážení rodiče, milí žáci,
jistě už všichni víte termíny přijímacího řízení na střední školy.

Výsledky losování žáků do první třídy s rozšířenou výukou AJ 2020

Vylosovaní žáci dle identifikačních kódů u zápisu :