Sobota s hráběmi 6.4.2019 - "pozvánka"

Sobota s hráběmi barva ořez kopieVážení rodiče, blíží se termín jarní akce - Sobota s hráběmi - zveme všechny přátele školy k účasti. Přijďte od 9 do 13 hodin se svými dětmi pomoci vyčistit zeleň okolo budovy školy. HRÁBĚ S SEBOU!

Zápis do prvních tříd pro školní rok 2019 / 2020 se blíží.......

.......nezapomeňte své dítě registrovat, online formulář je k dispozici zde ;  .......bližší informace zde

Na skok na Staroměstské náměstí

18-19 7A 1S žáky 7.A jsme se vydali na prohlídku Staroměstské radnice, neboť se právě učíme o době husitské a probíráme i význam Jiřího z Poděbrad v české historii.

Krkonošské "útulny"

Cestou z exkurze na Přírodovědeckou fakultu UK jsme se zastavili podívat na „útulny“ vytvořené studenty Fakulty architektury ČVUT pro Krkonošský národní park.

Kroužek vaření ŠD pekl „Medvědí sušenky na špejli“

Další hravé odpoledne prožili malí kuchtíci a kuchtičky našeho družinového „Kroužku vaření“ v pondělí 25. 2. 2019 ve školní kuchyňce, kdy připravovali, pekli a zdobili „Medvědí sušenky na špejli“.

Skvělé lyžování v Rakousku 26.- 31. 1. 2019

Jako každý rok tak i letos uspořádala naše škola jeden lyžařský kurz pro děti z 2. -5. tříd v osvědčeném lyžařském středisku Skizentrum Moscher v rakouské vesničce Hohentauern.

Lyžařský kurz 7. ročníku 13.- 19. ledna 2019

se konal letos na Husově boudě v Peci pod Sněžkou. Účastnilo se ho 49 žáků a 5 instruktorů.