Změna telefonních čísel ZŠ a MŠ Bílá

V únoru 2019 dojde ve škole ke změně telefonních čísel. Nová čísla najdete v kontaktech.

Čísla původní budou funkční přechodnou dobu, uložte si nová čísla raději co nejdříve.

Upozorňuje rovněž, že hlavním komunikačním nástrojem mezi školou a rodičem zůstává nadále komunikace přes email.

Všichni pracovníci školy mají až na výjimky emailovou adresu tvořenu příjmením a doménou @zsbila.cz.

Důležitá sdělení, která se týkají žáků celých tříd, ročníků a nebo všech dětí zasíláme zákonným zástupcům prostřednictvím zabezpečeného informačního systému Bakaláři.

Všichni zákonní zástupci i žáci mají svůj přístup chráněný heslem. Hesla všichni obdrželi při zavedení systému a jsou platná po celou dobu docházky do školy.

vedení školy