Projektové dny školní družiny ve „Školičkách Na Kocínce“

V měsících květnu a červnu 2021 proběhly v naší školní družině čtyři projektové dny.

1. „Ledování aneb chemické pokusy se suchým ledem a sodou“ s následným pozorováním jejich vlastností a reakcí.

Indiánský týden ve školní družině

... článek otevřete zde

Výsledky PCR testování 4.6.

V pátek 4. 6. proběhlo další PCR testování.  Všechny testované vzorky jsou negativní.
Děkujeme všem, kdo přispěl ke zdárnému průběhu testování.

Testování AG testy
Žáci, kteří nebyli testováni v pátek 4.6. PCR testy, jsou povinni  se od pondělí testovat AG testy. V pondělí přijdou nejpozději v 7:45 do školy.
1.stupeň bude testován v hale pod vedením pana školníka
2.stupeň bude testován v MMU2 v 1.mezipatře pod vedením zástupce ředitele
Ti, kteří se dostaví do školy teprve následující dny, se přihlásí před vstupem do školy ve vrátnici. Příslušná služba je otestuje.
Podobné testování AG testy musí proběhnout i následující týden od 14.6.

Setkání s nevidomým pro třídy 4.AC a 5.AC

Jsou setkání, která jsou náhodná, cílená, plánovaná a …..

Projektový den 2.B a 1.C

20 21 projektovy den 2B 1C 1Pro 2.B a 1.C byl čtvrtek ve znamení projektového dne s názvem "Bezpečný pes".

Výsledky PCR testování 21.5.

V pátek 21. 5. proběhlo první PCR testování.  Všechny testované vzorky jsou negativní.
Děkujeme všem, kdo přispěl ke zdárnému průběhu testování.

PCR testování od 21.5.2021

Vážení rodiče,
během tohoto týdne škola přechází na systém PCR testů - v rámci ochrany proti nákaze COVID19. První testy proběhnou v pátek 21. května na konci první vyučovací hodiny. Následně bude testováno po 14. dnech - v pátek 4. a 18. června.

Protože výběrové řízení na dodavatele se uzavírá tento týden, budeme Vám schopni poskytnout bližší organizační informace ve čtvrtek. Prozatím postačí počítat s tím, aby se Vaše dítě ve zmíněné pátky účastnilo výuky od 1. vyučovací hodiny. Organizačně nám to velmi pomůže.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

vedení školy

Organizace výuky od pondělí 17.5.

Připomínáme, že od 17. května 2021 probíhá výuka všech tříd prezenční formou, bližší informace o aktuálním rozvrhu získáte prostřednictvím systému Bakaláři.

vedení školy

Školní knihovna pořádá soutěž Kniha mého srdce.

20-21 kniha meho srdceSoutěže se mohou zúčastnit žáci napříč všemi ročníky. Stačí jen vybrat oblíbenou knihu a vytvořit k ní poutavý plakát, na kterém nesmí chybět vlastní slogan, který knihu vystihuje.

Projektový den v 1. C aneb práci s mikroskopem zvládnou i prvňáčci

V prvouce se bavíme o přírodě, která se nyní okolo nás bujaře probouzí. To vidíme, když se rozhlédneme kolem sebe. Ale stačí nám na vše naše oči? Není mnoho důležitého našim očím skryto?