Krásné prázdniny!

přejeme všem !

20-21 priprava-na prazdninyPrázdniny barva-zm

............................. a sejdeme se opět v září 2021 ...................

2. - 9. třídy zahájí školní rok ve středu 1. 9. 2021 v 8.00 hodin ve svých třídách, všechny tři první třídy se společně setkají ve stejný den v 8.15 hodin před hlavní budovou školy. Po přivítání prvňáčků si své nové žáky školy odvedou třídní učitelky do tříd.

První školní den jako obvykle nebude delší než dvě vyučovací hodiny, třídní učitelé seznámí žáky s organizací výuky, rozvrhem hodin.

Výdej obědů v pondělí bude probíhat 11.00 - 12.30 hodin.

„Bludištěm na prázdniny“

Na závěr letošního školního roku 2020/2021 jsme ve školní družině připravili netradiční veselé hrátky, které se konaly na zahradě ve „Školičkách Na Kocínce“.

Turistický kurz – 9.C

V půlce června jsme se celá třída dle plánu i přes kovidová opatření vydali na túru do Beskyd.

Turistický kurz – 9.B

V neděli 13. 6. se 9.B vydala na kurz vysokohorské turistiky do Beskyd.

Turistický kurz – 9.A

Po všech přísných pandemických opatřeních jsme velice rádi uvítali možnost vyrazit na poslední společný třídní výlet na Chatu Spindler do Krkonoš.

Sobota na lodích 2021

Hygienická opatření vzhledem k pandemii covidu nám umožnila na poslední chvíli uspořádat další ze Sobot za školou a to Sobotu na lodích. Na přihlášky byl týden a další týden byl na uskutečnění celé akce. Náš tradiční dodavatel lodí Dronte opustil Sázavu, a tak jsem se obrátil na Bisport.

Projektové dny školní družiny ve „Školičkách Na Kocínce“

V měsících květnu a červnu 2021 proběhly v naší školní družině čtyři projektové dny.

1. „Ledování aneb chemické pokusy se suchým ledem a sodou“ s následným pozorováním jejich vlastností a reakcí.