Aktuality

Provoz ve škole od 8. března 2021

.

Bližší informace zde

Den otevřených dveří 2021

.

Den otevřených dveří barva 800x600

 ve čtvrtek 11. března 2021

Stanovisko Školské rady k odvolání ředitele školy

.

Zápis z jednání a stanovisko Školské rady ve věci odvolání ředitele ZŠ a MŠ Bílá pana Martina Molčíka si můžete přečíst na stránce O škole/Školská rada. Samotný zápis je k dispozici také na následujícím odkazu - klikni zde

MALÝ PRŮVODCE PŘIJÍMACÍM ŘÍZENÍM NA SŠ

.

Žáci 9. tříd obdrží přihlášky na SŠ od svých třídních učitelů v průběhu prvního únorového týdne. Zároveň dostanou i Zápisové lístky.

Vyjádření pedagogických a nepedagogických zaměstnanců ZŠ a MŠ Bílá k odvolání Mgr. Martina Molčíka z funkce ředitele školy

.

Dne 11. 1. 2021 jsme byli statutárními zástupci Městské části Praha 6 seznámeni s rozhodnutím odvolat pana Mgr. Martina Molčíka z funkce ředitele školy a s důvody, pro které tak Městská část Praha 6 učinila. Zároveň jsme byli panem ředitelem Mgr. Martinem Molčíkem informováni, že s odvoláním a se způsobem řešení situace nesouhlasí.
Informaci Rady městské části Prahy 6 bereme na vědomí, nicméně považujeme za důležité vyslovit panu Mgr. Martinu Molčíkovi poděkování.

Na výlet do Bruselu v lednu? Proč ne?

.

20-21 European Parliament building BrusselsVe čtvrtek 14. 1. a ve středu 20.1. mohly zažít třídy 7.B a 7.A netradiční virtuální výlet. Díky platformě ZOOM jsme se podívali přímo za našimi krajany, kteří pracují pro EU v Evropském parlamentu v Bruselu.

Kurz geoinformatiky a kartografie pro žáky 9. ročníku

.

Logo-EUJiž druhým rokem na naší škole probíhá v rámci spolupráce s Katedrou geoinformatiky a kartografie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy (KGK PřF UK) minikurz geoinformatiky a kartografie pro žáky 9. ročníku.

Pen and Story

.

20-21 pen and storyV prosinci se žáci 7.A mohli zapojit do projektu Pen and Story, který každoročně pořádá DDM PRAHA 6 pro děti, které mají rádi psaní povídek či vytváření komixů v angličtině.

Informace k zahájení výuky od 4. ledna 2021

.

Sledujte odkaz COVID info vpravo - Aktuálně

PF 2021

.

Milí žáci, rodiče, přátelé,

přejeme vám krásné a klidné prožití vánočních svátků

a úspěšný vstup do nového roku 2021.

Ať je to pro všechny lepší rok.

20-21 PF