Školní družina je otevřena od 7:00 do 7:45 a od 11:40 do 17:30 hodin.

Všechna oddělení jsou v hlavní budově.
Telefonická spojení:
775 434 349
605 734 277

Vychovatelé:

Kritéria pro přijetí dětí do ŠD

1. Děti samoživitelek, samoživitelů
2. Děti zaměstnaných rodičů
3. Děti rodičů na RD nebo bez zaměstnání (jen pokud bude volné místo)

Při naplnění kapacity družiny mají přednost děti nižších ročníků.

Zařazení žáka do ŠD není nárokové.

Od září školního roku 2024/2025 byla zřizovatelem stanovena výše úplaty za školní družinu na 500 Kč za měsíc.

Dokumenty:

Řád školní družiny

Uvolňovací list k mimořádnému odchodu